Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

Pusula Teknoloji, Kimdir, Ne Yapar, Ne Yapmaz ?

Dijital, Medya, Ajansı, Web, Tasarım, Tasarımı, içerik Yönetimi, Facebook, Instagram, Hesap, Profil, Yönetim, Reklam, internet Reklamları.
Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarız. Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlarız.

 

"Bir Varmış Bir Yokmuş"

Şimdi size "biz kimiz/hakkımızda" başlığının altında yeni bir masal anlatmayacağız. Sadece bizim hakkımızda biraz bilgi vereceğiz.

Pusula Teknoloji, 2008 yılı başlarında Erciyes Üniversitesi'nin Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde (TEKNOPARK) atılan temeller üzeride yükselerek bugünlere kadar gelen genç ve dinamik bir şirketiz. Gençliğin verdiği dinamizm ile hızla yükselerek web tabanlı projeler, ticari yazılımlar, ar-ge ve kurumsal çalışmalar bazında hedeflediğimiz basamakları teker teker ve emin adımlarla çıkmaktayız.

Bulunduğumuz konumu korumak daha da geliştirmek ve müşterilerimizin güvenine layık olmayı sürdürebilmek için sistemli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda ticari yazılımlar ve web tasarımı ile başlayan hizmet yelpazemize zamanla; Hosting Altyapıları, E-Ticaret Uygulamaları, Tek ürün Satış Siteleri, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Site Uygulamaları, Digital PR, 3D Modelleme, Firma Tanıtım Filmleri ile digital dünyadaki varlığınızdan biz sorumluyuz. Marka bilinirliğinizin artması, ürün ve hizmet satışlarının yükseltilmesi için planlar ve stratejiler hazırlarız. 10 yılı aşkın deneyimimiz ile tüm çalışmalarımızda etkin ve profesyonel yöntemler kullanır, yapılan yatırımların markanıza kar olarak geri dönmesini amaçlarız. 

Dijital dünyadaki varlığınız web siteleriniz, sosyal medya hesaplarınız ve bu hesapların aktifliği, internette markanızın sahip olduğu itibar ve bunların sürekliliği ile sağlanabilir.

 

Web sitenizde markanız ve sunduğunuz hizmetler doğru şekilde anlatılıyor mu?

Web siteniz size yeni müşteriler kazandırabiliyor mu?

Web siteniz varolan müşteleriniz ile aranızda bir köprü olabiliyor mu?

Web siteniz arama motorları sıralamalarının dipsiz köşelerinde mi?

Sitenize ziyaretçi akını oluyor mu, yoksa siteniz sinek mi avlıyor?

Sosyal medyada on kaplan gücünde mi markanız, yoksa sosyal medya hesabınız kedi olalı hiç fare tutamadı mı?

Dijital reklamlara yatırım yapmak mantıklı geliyor ama nasıl başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz ?

 

"Ekmeği Fırından Almak"

Her işin "bir bileni" vardır. "Biz her işi yaparız" mantığının ne kadar çağdışı ve acizce olduğu herkesçe bilinir. Uzmanlık alanımız; iletişim ve pazarlamanın dijital platformlardaki uygulamaları üzerine. Herkes bildiği işi yapmalıdır ve bildiği konuda da iddialı olmalıdır. Pusula Teknoloji, size uzmanlık alanındaki çalışmaların profesyonel uygulamalarını vaat ediyor. Sizi bir günde Google'da 1. sıraya çıkarmıyor. Bir web sitesi yaparak satış cirolarınızın tavan yapacağını vaat etmiyor. Profesyonellikte gerçekçilik vardır. İşin gereği ne ise sizi ona yönlendiriyoruz.

Doğru çalışmaları, doğru yatırımları ve rasyonel çözümleri vaat ediyoruz. 

 

"Çirkin Web Sitesi Yoktur, Kötü Browser Vardır"

Güzel web sitesi diye birşey var mıdır? Estetik göreceli bir kavramdır. Web siteleri bir amaç için varolurlar. Web sitesini kurma amacınız ne ise, sitenizin o amaca ne kadar uygun olduğu önemlidir. İçinde "her türlü özelliğin (!)" bulunduğu bir web sitesi sizin işinize yaramayabilir. Sitenizi yaptırırken doğru amaçlar belirlemelisiniz ve siteniz bu amaçlara uygun olarak yapılmalı. 

Her personelinizden beklediğiniz şeyi web sitenizden de beklemelisiniz: "İşini yapsın".

Ancak;

"Hem ucuz olsun, hem cam kenarı olsun, hem de herşeyi yapsın, işime yaramaz ama uçsa iyi de olur" gibi amacını aşan ve iş dünyasının mantığından uzaklaşmış istekler zaten kendi oluşumunu imkansız kılar.  Bir web sitesi, markanızın altında yapılması gereken bütün işi yapamaz ki. Aynı sendrom başka argümanlar içinde geçerlidir. Bazen sanınılır ki logo çok iyi (neye göre iyiyse?) olursa firmam Forbes500'e girecek. Logonuz tabi ki profesyonelce olmalı. Ama bilin ki tüm işi o yapmayacak. Sonuç olarak kendinizi de bütçenizi de boşuna yıpratır, işin odak noktasını kaçırırsınız.

 

YAPTIĞIMIZ:

Pusula Teknoloji sizinle beraber planladığımız bütün çalışmalarda size "GERÇEKLERİ" söyler. Amacımız istediğinizi yapıp paranızı almak değil, paranızın karşılığında en ideal sonucu almanızı sağlamaktır.

YAPMADIĞIMIZ:

İş yapıyor olmak için iş yapmıyoruz. Ürününüze, rekabet oranına, bütçenize, amaçlarınıza bakmadan size çalışmalar önermiyoruz. 

 


Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarız. Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlarız. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(532) 706-6200