Web Tasarım ve Yazılımı

Web Tasarım ve Yazılımı

"Web sitesi" değil "İşini Yapan Web Sitesi" üretiyoruz. Ancak bir amaç için o amaca uygun olarak yapılmış bir web sitesi başarılı olabiliyor. Dijital medyanın önemli bir parçası olarak "işini yapan" ve "işe yarar" siteler üretiyoruz.


"İşini Yapan Siteler"

Web sitesini bir amaç için yaptırıyorsunuz. Web siteniz belirlediğiniz amaca uygun olmalı. Web tasarım çalışmalarında bizim amaçladığımız, sitenin "işini yapması". Dijital medyanın önemli bir parçası olarak "işini yapan" ve "işe yarar" siteler üretiyoruz. 2008'dan beri yaptığımız binlerce web sitesinde hep bu kriteri sağlamaya çalışıyoruz.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde öncelikle sitenizi ne amaçla yaptırmak istediğinizi belirlemeye çalışıyoruz. Bir web sitesi, firmayı tanıtmak, ürünleri sergilemek, kampanyaları duyurmak, ürün satmak, yeni müşteri ilişkileri kurmak gibi farklı birçok için yapılıyor olabilir. Sizinle birlikle önce "amaç" belirliyoruz. 

Tasarım ve yazılım altyapısı profesyonel ekibimiz ile tamamlanıyor. İçeriklerin sitenize eklenmesi ile site yayına hazır hale geliyor. Aslında bundan sonra yapılacak çalışmalarda çok önemli. İnternet reklamları, arama motoru optimizasyon çalışmaları,  sosyal medya çalışmaları, sürekli içerik güncelleme vb. 

Kimsenin ziyaret etmediği, ziyaret edenelerin de güncel olmayan içeriklerle karşılaştığı bir web sitesi pek bir işinize yaramaz değil mi?

 

Bizde Süreç Nasıl İşliyor ?

Özel Web Projeleri İçin: "Sitem Bana Özel ve Eşsiz Olmalı"

Sitenin yapılış amacını oluşturuyoruz. Rakipleri inceliyoruz. Temel bir strateji belirledikten sonra başlıyoruz.

Sitenin size özel grafik arayüz tasarımını oluşturuyoruz. Bu aşamada; algı yönlendirme, kolay gezinmeyi sağlama, sadeliği yakalama, geri dönüş aksiyonları, site ögelerinin yerleşimi sonrası tasarımımız ortaya çıkıyor. 

Grafik arayüz tasarımına onayınızla birlikte yazılım kısmına geçiyoruz. Kontrol paneli ile sistemi yönetebileceğiniz bir altyapı ile programcılıkta son teknoloji uygulamalar, belli başlı güvenlik önlemleri ile yazılım tamamlanıyor.

İçerik giriş aşamasında, çalışmayı biz ya da isterseniz siz yürütebiliyorsunuz.

Testler ve yayına alma aşamasında sitenin son kontrolleri yapılıyor ve sitemiz yayına açılıyor.

Sitenizi teslim ediyoruz ama bizim işimiz burada bitmiyor. Tüm web sitelerimiz 2 yıl boyunca teknik garantimiz altında.

Bu aşamadan sonra Google Adwords ve Facebook Ads başta olmak üzere internet reklamlarınızı planlayıp yönetiyoruz. Sosyal medya uygulamalarını hayata geçirip, bunların periyodik yönetimi gerçekleştiriyoruz.

 

Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarız. Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlar. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(532) 706-6200