Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorunda yükselebilmek (SEO) için her yol mübah mıdır? Elbette değil. Özellikle hileli yöntemlerle girişilmiş yükselme çalışmaları arama motorlarından tamamen silinmenize de yolaçabilmektedir.


Başta Google olmak üzere arama motorlarında yükselme çalışmalarını başarı ile sürdürüyoruz. Doğal kabul edilen yöntemlerle bir çok müşterimizin web sitesini istedikleri kelime gruplarında üst sıralara taşıdık ve çalışmalarımızı da devam ettiriyoruz.

Arama motorlarında yükselme bir defa yapılması gereken bir çalışma değil. Site üzerinde çalışma yaptıktan sonra arama motorlarında yüksek bir pozisyon alınmış olabilir. Ancak rakiplerinizin de bu konuda çalışma yaptığını unutmayın. Site üzerindeki SEO çalışmalarını devam ettirmezseniz, siteniz ilerleyen süreçte yakaladığı poziyonu kaybedebilir.

SEO çalışmalarında garanti verebilen nadir ekiplerinden biriyiz. Projenizi inceledikten sonra, süre bazlı para iade garantisi veriyor, bunu da yazılı taahhüt şeklinde sunuyoruz.

 

Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarız. Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlarız. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(532) 706-6200