Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

"İletişim kodları değişti" derken buna en fazla etkiyi sağlayan sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Sosyal mecraların kendine has yazılı olmayan kuralları içerisinde yaratıcı içerikler üretiyoruz.


"İLETİŞİM KODLARI DEĞİŞTİ"

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlite sıkça söylediğimiz bu söylemle eskiden bilinen tüm reklam taktikleri de değişti. Yadsınamayan etkisi ve büyümesi ile birlikte çok geniş kitlelere hızlı şekilde erişim imkanımız oldu.

Klasik reklam anlayışının çok dışında işleyen dinamikleri olan sosyal medya üzerinde iletişim ve reklamcılık anlamında birçok çalışma yürütmekteyiz.

 

Sosyal medya hesap profillerinizi oluşturuyor ve bu hesaplarınızı periyodik olarak yönetiyoruz. Ayrıca markanız/ürününüz ile ilgili içerikler oluşturuyor bunların doğru şekilde yayınlamasını sağlıyoruz. 

Periyodik olarak sosyal medya yönetimi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizde sosyal medya hesabınız tamamen bizim tarafımızdan yönetiliyor, yayın için içerik üretimi yapılıyor, sosyal medya üzerinde takipçilerinizle iletişimler sağlanıyor.

Ayrıca özel sosyal medya uygulamarı da hazırlıyoruz.

Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Instagram ve diğerleri.. Markanız ve ürününüz için hangi mecralar size avantajlı ise o mecralar üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

 

 

Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarız. Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlar. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(532) 706-6200